Apto Com Piscina E Academia A 350M Do Metro

  • 29 m²

Praça da Sé znajduje się 25 min piechotą od apartamentu Apto Com Piscina E Academia A 350M Do Metro São Paulo o powierzchni 29 m², natomiast Sacolao Higienopolis znajduje się w pobliżu.

Apartament Apto Com Piscina E Academia A 350M Do Metro dysponuje balkonem i w pełni wyposażoną kuchnią ze zmywarką, zapewniając najwyższy komfort. W obiekcie goście znajdą suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe w łazience. Do dyspozycji Gości jest zmywarka i prysznic.

W tym apartamencie znajdują się pełnowymiarowa kuchnia z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i przyborami kuchennymi.

Apartament leży w dzielnicy Campos Eliseos, bardzo blisko od stacji metra Santa Cecilia. Muzeum Catavento jest 2 km. Prawie 30 min pieszo od tego apartamentu znajduje się Ośrodek Kulturalny Banku Brazylijskiego. Dworzec autobusowy Terminal Amaral Gurgel leży w nie więcej niż 250 metrach.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Apto Com Piscina E Academia A 350M Do Metro São Paulo
Coliving Sao Joao - Quartos Por Temporada
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Coliving Sao Joao - Quartos Por Temporada

92 m od nieruchomości
USD 35 USD 32
za noc
Fantastico Studio Santa Cecilia Ac/Wf Metro
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Fantastico Studio Santa Cecilia Ac/Wf Metro

4.0
Przyjemnie 2 opinie
96 m od nieruchomości
Aconchego No Centro De Sao Paulo
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Aconchego No Centro De Sao Paulo

9.9
Wyjątkowy 21 opinii
145 m od nieruchomości
USD 27 USD 24
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Herbata i kawa
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 18:00
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Apto Com Piscina E Academia A 350M Do Metro akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Apto Com Piscina E Academia A 350M Do Metro nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Apto Com Piscina E Academia A 350M Do Metro jest kuchnia?
      W apartamencie Apto Com Piscina E Academia A 350M Do Metro goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Apto Com Piscina E Academia A 350M Do Metro São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij